593D157X9010D2TE3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 921
Datasheet
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
In Stock: 0
Similar
Similar
In Stock: 109
In Stock: 500
In Stock: 243
150 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm