293D157X9010E2TE3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 1 132
Datasheet
Similar
In Stock: 109
In Stock: 500
In Stock: 243
In Stock: 921
Direct
KEMET
In Stock: 60
150 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm