293D157X9016E2TE3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 240
Datasheet
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 249
In Stock: 0
In Stock: 998
In Stock: 548
In Stock: 570
Direct
KEMET
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 279
Upgrade
KEMET
150 µF Molded Tantalum Capacitors 16 V 2917 (7343 Metric) 500mOhm