050R30-127B
DigiKey Part Number
HFF-30U-05-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
050R30-127B
Description
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 5"
Detailed Description
30 Position FFC, FPC Cable 0.020" (0.50mm) 5.000" (127.00mm)
Category
Pitch
0.020" (0.50mm)
Length
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends
0.140" (3.56mm)
In-Stock: 452
Check for Additional Incoming Stock
Alternate Length
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 2"
In-Stock: 0
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 4"
In-Stock: 0
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 5.98"
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 3"
In-Stock: 709
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 12"