GCM21BR71C684KA37L is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Murata Electronics
In Stock: 8 803
Datasheet
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 14 359
Datasheet
Direct
YAGEO
TDK
Upgrade
KEMET
KEMET
TDK
0.68 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)