CGA4J3X8R1C684K125AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 3 395
Datasheet
Similar
KEMET
In Stock: 2 558
Datasheet
Similar
Samsung Electro-Mechanics
0.68 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)