ASADHSADH26K51
DigiKey Part Number
455-3259-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASADHSADH26K51
Description
JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 2"
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Length
2.00" (50.80mm)