ASADHSADH26K152
DigiKey Part Number
455-3260-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASADHSADH26K152
Description
JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 6"
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 6.00" (152.40mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Length
6.00" (152.40mm)