ASADHSADH26K102
DigiKey Part Number
455-3312-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASADHSADH26K102
Description
JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 4"
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 4.00" (101.60mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Manufacturer
JST Sales America Inc.
Contact Finish
Gold
Series
Color
Black
Packaging
Bulk
Number of Rows
1
Part Status
Active
Number of Conductors
1
Contact End
Socket to Socket
Base Product Number
Length
4.00" (101.60mm)