ASADHSADH26K203
DigiKey Part Number
455-3313-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASADHSADH26K203
Description
JUMPER SADH-002G-P0.2 X2 8"
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
26 AWG
Length
8.00" (203.20mm)