Y4021215R000A6R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
215 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Non-Inductive Metal Foil
Y4021215R000A6R
DigiKey Part Number
804-Y4021215R000A6R-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Y4021215R000A6R
Description
V/N 303261U 215R00 0.05% B T 157
Manufacturer Standard Lead Time
33 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Temperature Coefficient
±0.2ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Size / Dimension
0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Tolerance
Height - Seated (Max)
0.025" (0.64mm)