FX2CA-52S-1.27DSA(71)
FX2CA-52S-1.27DSA(71)
FX2CA-52S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10613-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-52S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 52POS 1.27MM
Detailed Description
52 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder