FX2CA-52P-1.27DSA(71)
FX2CA-52P-1.27DSA(71)
FX2CA-52P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10568-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-52P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM
Detailed Description
52 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder