FX2C2-52P-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10559-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C2-52P-1.27DSA(71)
Description
CONN HEADER VERT 52POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
52 Position Plug Connector Board to Board Through Hole Solder