FX2-68P-1.27SV(71)
DigiKey Part Number
H10525-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2-68P-1.27SV(71)
Description
CONN HEADER STR 68POS 1.27MM SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
68 Position Plug Connector Surface Mount Solder