FX2C2-68S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10606-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2C2-68S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 68POS 1.27MM
Customer Reference
Detailed Description
68 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder