FX2CA-68S-1.27DSA(71)
FX2CA-68S-1.27DSA(71)
FX2CA-68S-1.27DSA(71)
DigiKey Part Number
H10615-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2CA-68S-1.27DSA(71)
Description
CONN RECEPT VERT 68POS 1.27MM
Detailed Description
68 Position Receptacle Connector Board to Board Through Hole Solder