L77DFBF25S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DFBF25S
DigiKey Part Number
L77DFBF25S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77DFBF25S
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Detailed Description
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
L77DFBF25S Models
Category
Termination
Solder Cup
Packaging
Bag
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Number of Rows
2
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C