0402N121F500CT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
YAGEO
In Stock: 7 840
Datasheet
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 85
Datasheet
KEMET
In Stock: 0
YAGEO
Murata Electronics
Murata Electronics
Cal-Chip Electronics, Inc.
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
120 pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)