S222K43X7RN6TJ7R is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
2200 pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
S222K43X7RN6TJ7R
DigiKey Part Number
S222K43X7RN6TJ7R-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S222K43X7RN6TJ7R
Description
CAP CER 2200PF 1KV X7R RADIAL
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
S222K43X7RN6TJ7R Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Tolerance
±10%