CKG57NX7R1H106M500JJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 4
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 0
Parametric Equivalent
KEMET
In Stock: 432
10 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Stacked SMD, 2 J-Lead