CKG45NX7S1H106M500JJ is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 243 075
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 0
Datasheet
Similar
In Stock: 4
10 µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7S Stacked SMD, 2 J-Lead