CGA5L3X7R2E333M160AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 4 569
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 5 898
Datasheet
Similar
Similar
Direct
Murata Electronics
KEMET
0.033 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)