C1608NP02A680J080AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 7 821
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 4 197
Datasheet
Direct
KEMET
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Upgrade
KEMET
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 243
68 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)