CGA5H4X7R2J152K115AA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 16 460
Datasheet
Direct
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
KEMET
1500 pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)