C4532NP02J333J200KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 6 426
Datasheet
0.033 µF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)