QMK316B7104KLHT is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 429
Datasheet
In Stock: 1 750
YAGEO
YAGEO
TDK
Murata Electronics
0.1 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)