LLQCA322525T330KR is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Taiyo Yuden
In Stock: 694
Datasheet
33 µH Semi-Shielded Wirewound Inductor 300 mA 410mOhm 1210 (3225 Metric)
LLQCA322525T330KR
DigiKey Part Number
587-LLQCA322525T330KRTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LLQCA322525T330KR
Description
FIXED IND 33UH 300MA 410 MOHM
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Shielding
Semi-Shielded
Mfr
DC Resistance (DCR)
410mOhm
Series
Frequency - Self Resonant
13MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Part Status
Active
Inductance Frequency - Test
100 kHz
Type
Wirewound
Mounting Type
Surface Mount
Material - Core
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Inductance
Supplier Device Package
1210
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Current Rating (Amps)
Height - Seated (Max)
0.106" (2.70mm)