F5QG881M5P2KG-J | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | F5QG881M5P2KG-J |
Description | FILTER SAW 881.5MHZ 5-SMD |
Manufacturer Standard Lead Time | 13 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 881.5MHz Frequency Cellular, WCDMA RF SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1.5dB 25MHz Bandwidth 5-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Insertion Loss 1.5dB |
Manufacturer Taiyo Yuden | Applications Cellular, WCDMA |
Series | Mounting Type Surface Mount |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Package / Case 5-SMD, No Lead |
Part Status Active | Height (Max) 0.020" (0.50mm) |
Frequency - Center 881.5MHz | Size / Dimension 0.043" L x 0.035" W (1.10mm x 0.90mm) |
Bandwidth 25MHz |