TG-A1780-150-150-1.5
DigiKey Part Number
1168-TG-A1780-150-150-1.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A1780-150-150-1.5
Description
THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Detailed Description
Thermal Pad Gray 150.00mm x 150.00mm Square
Category
Outline
150.00mm x 150.00mm
Thickness
0.0591" (1.500mm)
Thermal Conductivity
17.8W/m-K