TG-A1780-125-125-0.5
DigiKey Part Number
1168-TG-A1780-125-125-0.5-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TG-A1780-125-125-0.5
Description
THERMAL PAD 125X125MM LIGHT GREY
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Gray 125.00mm x 125.00mm Square
Category
Shape
Square
Manufacturer
t-Global Technology
Outline
125.00mm x 125.00mm
Series
Thickness
0.0197" (0.500mm)
Packaging
Bulk
Material
Silicone
Part Status
Active
Color
Gray
Usage
Multi
Thermal Conductivity
18W/m-K