RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1
DigiKey Part Number
2151-RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1TR-ND - Tape & Reel (TR)
2151-RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1CT-ND - Cut Tape (CT)
2151-RH100-25.000-13-F-0715-EXT-TR-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Description
CRYSTAL 25.0MHZ 13PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
25 MHz ±7ppm Crystal 13pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead
Category
Load Capacitance
13pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency
25 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Frequency Tolerance
±7ppm
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)