MMP350W38-CQ316
DigiKey Part Number
298-18808-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMP350W38-CQ316
Description
WIRE MARKER CBL TIE 9.7X88.9MM
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Wire Marker, Cable Tie 0.38" W x 3.50" L (9.7mm x 88.9mm) Silver Stainless Steel 316
Category
Size
0.38" W x 3.50" L (9.7mm x 88.9mm)