MMP350H-C316
DigiKey Part Number
298-18482-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MMP350H-C316
Description
WIRE MARKER CBL TIE 9.5X88.9MM
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Wire Marker, Cable Tie 0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm) Silver Stainless Steel 316
Category
Size
0.75" W x 3.50" L (19.1mm x 88.9mm)