BZX384-C43,115 is out of stock and backorders are currently unavailable.
Available Substitutes:
Direct
onsemi
In Stock: 11 406
Datasheet
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
In Stock: 10 000
Datasheet
Similar
onsemi
In Stock: 506
Zener Diode 43 V 300 mW ±5% Surface Mount SOD-323