C410C222J5G5TA9170 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Datasheet
2200 pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial
C410C222J5G5TA9170
DigiKey Part Number
399-C410C222J5G5TA9170-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C410C222J5G5TA9170
Description
CAP CER AXL
Manufacturer Standard Lead Time
30 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
C410C222J5G5TA9170 Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Series
Ratings
AEC-Q200
Packaging
Bulk
Tolerance
±5%
Size / Dimension
0.095" Dia x 0.170" L (2.41mm x 4.32mm)