ASZESZE26K254
DigiKey Part Number
455-4204-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASZESZE26K254
Description
JUMPER SZE-002T-P0.3 X2 10"
Detailed Description
Black 26 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Length
10.0" (254.0mm)
Wire Gauge
26 AWG