ASYMSYM16K305
DigiKey Part Number
455-3199-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYM16K305
Description
JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 12"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)