Image for ASYMSYM16K254 is not available
ASYMSYM16K254
DigiKey Part Number
455-3772-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASYMSYM16K254
Description
JUMPER SYM-41T-P0.5A X2 10"
Detailed Description
Black 16 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
16 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)