ASXAMSXAM22K51
DigiKey Part Number
455-3096-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASXAMSXAM22K51
Description
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 2"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
2.00" (50.80mm)