ASXAMSXAM22K305
DigiKey Part Number
455-3098-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASXAMSXAM22K305
Description
JUMPER SXAM-01T-P0.6 X2 12"
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Length
12.0" (304.8mm)