ASSMSSM22K51
DigiKey Part Number
455-3551-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSM22K51
Description
JUMPER SSM-21T-P1.4X2
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 2.00" (50.80mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
2.00" (50.80mm)