ASSMSSM22K102
DigiKey Part Number
455-3546-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSM22K102
Description
JUMPER SSM-21T-P1.4X2
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 4.00" (101.60mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Pin to Pin
Base Product Number
Length
4.00" (101.60mm)