ASSMSSF22K305
DigiKey Part Number
455-3544-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSF22K305
Description
JUMPER SSM-21T-P1.4-SSM-21T
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
12.0" (304.8mm)