ASSMSSF22K203
DigiKey Part Number
455-3542-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ASSMSSF22K203
Description
JUMPER SSM-21T-P1.4-SSM-21T
Detailed Description
Black 22 AWG Jumper Lead Socket to Pin Tin 8.00" (203.20mm)
Category
Wire Gauge
22 AWG
Contact End
Socket to Pin
Base Product Number
Length
8.00" (203.20mm)