FX2M6B-60S-1.27DSAL(71)
FX2M6B-60S-1.27DSAL(71)
FX2M6B-60S-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H10519-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2M6B-60S-1.27DSAL(71)
Description
CONN RECEPT STR 60POS 1.27MM PCB
Detailed Description
60 Position Receptacle Connector Through Hole Solder