FX2M6A-60P-1.27DSAL(71)
FX2M6A-60P-1.27DSAL(71)
FX2M6A-60P-1.27DSAL(71)
DigiKey Part Number
H10516-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FX2M6A-60P-1.27DSAL(71)
Description
CONN HEADER STR 60POS 1.27MM PCB
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
60 Position Plug Connector Through Hole Solder