CCSMA-MM-RG316DS-24
DigiKey Part Number
744-1277-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-RG316DS-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-316 DS 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-316 DS
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Color
Copper
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 140
Alternate Length
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 0
COAX CBL SMA TO SMA 36"
In-Stock: 104
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
In-Stock: 31
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 19
COAX CBL SMA TO SMA 12"