CCSMA-MM-RG174-36
DigiKey Part Number
744-1248-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CCSMA-MM-RG174-36
Description
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA RG-174 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
RG-174
Part Status
Active
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
Color
Black
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Additional Resources
In-Stock: 149
Alternate Length
COAX CABLE SMA TO SMA 6"
In-Stock: 20
COAX CBL SMA TO SMA 12"
In-Stock: 218
COAX CBL SMA TO SMA 18"
In-Stock: 344
COAX CBL SMA TO SMA 24"