CC0805KRX7R0BB223 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 1 614
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 16 268
Datasheet
KYOCERA AVX
Upgrade
KEMET
Upgrade
Similar
TDK
Similar
Murata Electronics
0.022 µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)